آموزش ساخت مرجان دکوری سفید رنگ

تو این پست میخوایم ساخت مرجان دکوری زیبا رو به شما خانمهای عزیز آموزش بدیم, با مقداری سیم مفتول و چسب حرارتی و رنگ میتونین این دکوری زیبا رو درست کنین. این مرجانها بسیار شیک و مدرن هستند و میتونین اینا رو با هر نوع دکوراسیونی ست کنید. برای ساخت مرجان دکوری سفید رنگ در ادامه با ما همراه باشید.

این آموزش اختصاصی وب کیدز است و کپی برداری اکیداً ممنوع است…

طرز ساخت مرجان دکوری سفید، یک دکوری شیک با حال و هوای دریایی

وسائل مورد نیاز برای ساخت مرجان دکوری سفید :

  • سیم مفتول
  • چسب حرارتی
  • سیم چین
  • رنگ اکرلیک سفید
  • قلمو
  • یک تکه چوب تخته ای

مراحل ساخت مرجان دکوری :

مرحله ی اول : ۳ تکه سیم مفتول به اندازه ی ۳۰ تا ۳۵ سانتیمتر برش میزنیم. ۳ سیم را از پایین بهم میپیچیم و متصل میکنیم و به سیمها پیچ و تاب و انحنا میدهیم تا ظاهر طبیعی تری بخود بگیرند. سپس سیمها را روی یک سطح شیشه ای قرار میدهیم تا چسب پس از خشک شدن براحتی کنده شود.

ساخت مرجان دکوری

مرحله ی دوم : بوسیله ی چسب حرارتی روی سیمها را میپوشانیم. (سعی کنید چسب را غیر منظم بزنید تا ظاهر طبیعی تری داشته باشد).

ساخت مرجان دکوری

مرحله ی سوم : پس از خشک شدن چسبها یک دور دیگر سیمها را چسب میزنیم، این بار به شکل تار عنکبوتی و شبکه شبکه، با این کار بافت مشبک مرجان را بوجود می آوریم. سپس با استفاده از قلمو و رنگ سفید مرجان را رنگ میزنیم و میگذاریم خشک شود.

ساخت مرجان دکوری

مرحله ی چهارم : پس از خشک شدن رنگ با استفاده از چسب پایه ی مرجان را روی سطح چوبی که قبلاً تهیه کرده ایم قرار داده و آنرا چسب میزنیم و پس از خشک شدن روی پایه را رنگ میزنیم.

ساخت مرجان دکوری

ساخت مرجان دکوری

ساخت مرجان دکوری

در وب کیدز بخوانید : آموزش ساخت مرجان قرمز دکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ معادله زیر را وارد نمایید *