آموزشآموزش طراحی ناخن

آموزش گام به گام طراحی ناخن به روش زیگ زاگ

آموزش گام به گام طراحی ناخن به روش زیگ زاگ

zigzag 1

طراحی ناخن به روش زیگ زاگ روش بسیار شیک و زیبا و آسونیه. البته لازمه ی صبر و حوصله ی زیادیه چون در این روش با چسب سر و کار داریم و برای هر مرحله باید صبر کنیم تا لاک حسابی خشک بشه بعد چسب رو بزنیم تا لاک به چسب نچسبه و طرحمون خراب نشه. تو این آموزش با ما همراه باشید.

این آموزش اختصاصی وب کیدز است و کپی برداری اکیداً ممنوع است…

برای دیدن ادامه کار به ادامه مطلب برید…

zigzag 2قدم اول : در ابتدا از رنگ پایه استفاده میکنیم و سرتا سر ناخن رو با لاک میپوشانیم و میگذاریم بطور کامل خشک شود.
طراحی ناخن به روش زیگ زاگ 3قدم دوم : حالا چند تکه چسب نواری بصورت مثلثی شکل میبُریم و روی ناخن میچسبانیم تا به شکل زیگ زاگ درآید. برای همچین طرحی به دو تکه چسب نیاز داریم. چسبها را کنار هم میچسبانیم تا 3 مثلث بر روی ناخن بوجود بیاید. مطمئن شود که چسب خوب به ناخن چسبیده، اگر خوب نچسبیده بود بوسیله ی انگشتتان چسب را بر روی ناخن محکم کرده و لبه هایش را صاف کنید.


آموزش طراحی ناخن به روش زیگ زاگ 4قدم سوم : یک لایه ی نازک از لاکی که برای رنگ دوم آماده کرده ایم را بر روی ناخن میزنیم.

آموزش طراحی ناخن به روش زیگزاگ 5قدم چهارم : حالا خیلی سریع و با دقت لایه ی چسب را از ناخن جدا میکنیم و اجازه میدهیم تا لاک لایه ی دوم نیز خشک شود.
zigzag 6قدم پنجم : زمانیکه لاک کاملاً خشک شد مراحل 2 و 3 را با لاک سومی که آماده کرده ایم تکرار میکنیم. در این مرحله چسبهای مثلثی را بیشتر به جلو میچسبانیم. چسبها باید تمام لایه ی اول را مثل عکس روبرو بپوشانند.zigzag 7قدم ششم : لایه ی آخر لاک را هم بر روی ناخن میزنیم و سپس مرحله ی 4 را انجام میدهیم. طراحی زیگ زاگی ناخن شما تکمیل شده. فراموش نکنید پس از طراحی پوست و ناخن خود را به لوسیون مرطوب کننده آغشته کنید زیرا پس از 3 دور لاک زدن ناخن، ناخن و پوست اطرافش مقداری خشک میشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ معادله زیر را وارد نمایید *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن