آموزشآموزش طراحی ناخن

آموزش گام به گام طراحی ناخن با طرح انفجاری

آموزش گام به گام طراحی ناخن با طرح انفجاری

آموزش طراحی ناخن طرح انفجاری 1

در این پست قصد داریم یکی دیگه از طرح های ساده و زیبا رو بهتون آموزش بدیم. این طرح هم با استفاده از چسب نواری شکل میگیره و مستلزم صبر و حوصله ی زیادیه. با ما همراه باشید.

این آموزش اختصاصی وب کیدز است و کپی برداری اکیداً ممنوع است…

برای دیدن ادامه کار به ادامه مطلب برید…

آموزش طراحی ناخن به طرح انفجاری 2قدم اول : کار را با لایه ی ابتدایی آغاز میکنیم. ناخن را با هر لاکی که دوست داریم میپوشانیم و اجازه میدهیم تا خشک شود. برای تسریع کار بهتر است از لاکهایی که سریعتر خشک میشوند استفاده کنید.enfejari 3قدم دوم : اکنون برای الگوی طرح انفجار از چسب نواری استفاده میکنیم. چند تکه چسب نواری را به شکل مثلث میبُریم.
enfejari 4قدم سوم : حالا  مثل عکس روبرو چسبهای مثلثی را یکی بعد از دیگری از یک گوشه ی ناخن به گوشه ی دیگر بطور منحنی میچسبانیم. اینکار باعث میشود طرح انفجار شکل بگیرد. اینکه طرح را بالای ناخن بیندازید یا پائین بستگی به سلیقه ی خودتان دارد ولی طرح انداختن در بالای ناخن نسبت به پائین ناخن ساده تر است. مطمئن شوید که لبه های چسب خیلی خوب به ناخن چسبیده، اگر اینطور نبود با انگشت چسب را بچسبانید و لبه هایش را فشار دهید و صاف کنید.


enfejari 5قدم چهارم : حالا یک لایه ی نازک از اولین رنگی که برای انفجار در نظر گرفته ایم روی ناخن میکشیم و بسرعت چسب را از روی ناخن جدا میکنیم. سعی کنید چسبها را تک تک جدا کنید چون در اینصورت طرح تمیزتری خواهید داشت. سپس اجازه میدهیم لایه ی لاک خشک شود.
enfejari 6قدم پنجم : زمانیکه لاک کاملاً خشک شد، یکبار دیگر کار با چسب را برای لایه ی دوم انفجار شروع میکنیم. مراحل 2 و 3 را تکرار میکنیم، این بار چسبهای مثلثی را بیشتر به سمت نوک ناخن میچسبانیم، لاکی که بعنوان لایه ی دوم انفجار در نظر گرفته ایم را بر روی ناخن میزنیم و سپس فوراً چسبها را از روی ناخن جدا میکنیم.enfejari 7قدم ششم : در نهایت ناخن را با برق ناخن میپوشانیم و اطرافش را تمیز میکنیم. طرح انفجاری آماده است. فراموش نکنید دستتان را با لوسیون مرطوب کننده، مرطوب نمائید چون بعد از چند دور لاک زدن روی ناخن، ناخن و پوست اطرافش خشک میشود.در پائین چند عکس دیگر از طرح انفجاری را مشاهده میفرمائید.

enfejari 8


enfejari 9


enfejari 10نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ معادله زیر را وارد نمایید *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن