آموزش ساخت گل سر پاپیونی با گل طبیعی

آموزش ساخت گل سر پاپیونی با گل طبیعی

gole sar papioni 1

تو این پست میخوایم این گل سر زیبا و آسون رو بهتون آموزش بدیم. با مقداری پارچه ی نمدی و یه شاخه گل طبیعی (یا مصنوعی) میتونین این گل سر رو درست کنین. مناسب برای مهمونیهای غیر رسمی و معمولی مثل دوره های دوستانه و جشن تولداست و البته مامانای عزیز هم میتونن واسه دختر کوچولوهاشون این گل سر قشنگ رو درست کنن، مناسب برای تمام سنینه. بیاین با کمک هم درستش کنیم.

این آموزش اختصاصی وب کیدز است و کپی برداری اکیداً ممنوع است…

برای دیدن ادامه کار به ادامه مطلب برید…

  • وسایل مورد نیاز برای ساخت گل سر :
  • پارچه ی نمدی مقداری
  • گل طبیعی، هر نوع گلی که دوست دارید. (البته اگه میخواین گل سر رو بصورت همیشگی داشته باشین میتونین از گل مصنوعی هم استفاده کنین.)
  • گیره ی موی ساده ( میتونین از خرازی ها تهیه ش کنین.)
  • چسب حرارتی
  • قیچی

gole sar papioni 2

  • طرز تهیه :

مرحله ی اول : دو تکه پارچه ی نمدی یکی به ابعاد ۲۵*۵ و دیگری به ابعاد ۸*۲.۵ میبُریم. حال تکه ی بزرگ را برمیداریم و سر و تهش را با چسب حرارتی بروی هم میچسبانیم تا یک حلقه بدست آوریم.

gole sar papioni 4  gole sar papioni 3

مرحله ی دوم : بالا و پائین پارچه را به سمت وسط جمع میکنیم سپس تکه پارچه ی کوچکتر را دورش پیچیده و با چسب حرارتی میچسبانیم.

gole sar papioni 6  gole sar papioni 5

مرحله ی سوم : گل را از شاخه جدا کرده و فقط غنچه ی گل را نگه میداریم. با چسب حرارتی گل را به فسمت جلوی پاپیون و گیره را به قسمت پشت پاپیون متصل میکنیم. اگر میخواهید بعد از پژمرده شدن گل به راحتی گل را جدا کرده و باز هم از پاپیون استفاده کنید باید چسب را با دقت زیاد بصورت یک دایره ی کوچک روی پاپیون ریخته و سپس گل را به آن بچسبانید.

gole sar papioni 8  gole sar papioni 7

گل سر پاپیونی شما آماده است. امیدواریم از این آموزش لذت برده باشید.

gole sar papioni 9
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ معادله زیر را وارد نمایید *